Logo

Wynajem lokali

1. Gminna Spółdzielnia „SCH” w Warcie ul. Kaliska 7 posiada do wydzierżawienia Skład Opałowy o powierzchni 1025 m2 wraz z budynkiem wagowni o łącznej powierzchni 42,8 m2 oraz wagą hybrydową o nośności 50 ton położone w Warcie przy ulicy Kaliskiej 8. Do dyspozycji Dzierżawcy będzie również 180 m2 powierzchni magazynowej z możliwością prowadzenia działalności handlowej poza branżą budowlaną. Łącznie miesięczna stawka czynszu została skalkulowana na kwotę 1.900 złotych netto. Dodatkowe opłaty za zużytą energię elektryczną oraz wodę.

Osoba do kontaktu: Edward Stasiak tel. 503 073 709

 

2. Gminna Spółdzielnia „SCH” w Warcie posiada do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 101 m2 wraz z działką o powierzchni 795 m2 położony w Małkowie przy drodze krajowej Sieradz – Warta. Wcześniej lokal użytkowany był na cele handlowe, po rozbudowie wykorzystywany do produkcji szwalniczej. Lokal posiada przyłącze energetyczne dwutaryfowe oraz wodne, wymaga wykonania prac remontowych, Najemca uzgodnione prace może wykonać we własnym zakresie i rozliczyć w ramach opłat czynszowych. Działka na której znajduje się przedmiotowy lokal jest wygrodzona płotem betonowym. Stawka czynszu skalkulowana została na kwotę 900 złotych /netto/m-c  z możliwością negocjacji. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 43/829 47 61, e-mailowy gswarta@vp.pl bądź osobisty w siedzibie firmy.


3. Gminna Spółdzielnia w Warcie ul. Kaliska 7 wynajmie lokal handlowy o powierzchni 81,6 m2 składający się z 5 pomieszczeń znajdujący się w Bartochowie gmina Warta. Lokal posiada przyłącze wodne i energetyczne, kanalizacja lokalna. Wyposażony jest w system alarmowy oraz regały i bufety. Stawka czynszu została ustalona na kwotę 800 złotych netto miesięcznie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr  tel. 43/8294 180 email bądź osobisty w siedzibie firmy.


opublikowano: Sty 15, 2015
mala winieta